Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Gjith' fiton Jonida

51 episode | 596,285 shikime

Gjith' fiton Jonida është një emision i realizuar në kohë karantine. Të mbyllur në shtëpi, Jonida dhe Besniku do të pranojnë sfida javore nga publiku. Ata gjatë javës do t'i ushtrojnë sfidat e caktuara. Çdo ditë nga ora 20:00 ndiqni përmbledhjen ditore. Ndërsa çdo të premte nga ora 20:00, Besniku dhe Jonida do të realizojnë sfidat dhe dënimet e tyre, me shumë të ftuar special, e shumë befasi.
Dhe në fund, ju zgjedhni fituesin e sfidës.

Shfaq më shumë
Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Gjith' fiton Jonida
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat