Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjith' fiton Jonida - Dita 18 (Përmbledhja ditore 12.05.2020)
Gjith' fiton Jonida - Dita 18 (Përmbledhja ditore 12.05.2020)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjith' fiton Jonida - Dita 18 (Përmbledhja ditore 12.05.2020)

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 6,765 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sfida e javës: Instalacion arti

Votoni fituesin e sidës së pikturës këtu: https://video.gjirafa.com/gjith-fiton-jonida/gjith-fiton-jonida-piktura-e-jonides ose https://video.gjirafa.com/gjith-fiton-jonida/gjith-fiton-jonida-piktura-e-besnikut


Gjith' fiton Jonida  transmetohet LIVE çdo të premte në ora 20:00, ndërsa çdo ditë tjetër në ora 20:00 publikohet pëmbledhja ditore.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

13 komente


0/500