Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjith' fiton Jonida - Dita 5 (Përmbledhja ditore 29.04.2020)
Gjith' fiton Jonida - Dita 5 (Përmbledhja ditore 29.04.2020)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjith' fiton Jonida - Dita 5 (Përmbledhja ditore 29.04.2020)

 • E publikuar: Para 4 javëve
 • 20,986 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përmbledhja ditore (29 prill 2020) e Gjith' fiton Jonida - Dita 5

Sfida e javës: Shkrimi dhe performimi i një kënge rap 

Gjith' fiton Jonida  transmetohet LIVE çdo të premte në ora 20:00, ndërsa çdo ditë tjetër në ora 20:00 publikohet pëmbledhja ditore.

Kategoritë


18 komente


0/500