Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Gjuriqi i quan policët e Kosovës 'barbarë mesjetarë', e krahason veten me Mandelan dhe Luther Kingun
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjuriqi i quan policët e Kosovës 'barbarë mesjetarë', e krahason veten me Mandelan dhe Luther Kingun

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjuriqi i quan policët e Kosovës 'barbarë mesjetarë', e krahason veten me Mandelan dhe Luther Kingun

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 677 shikime
 • 677 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjuriqi i quan policët e Kosovës 'barbarë mesjetarë', e krahason veten me Mandelan dhe Martin Luther Kingun

Kategoritë


0 komente