Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

7 të akuzuar për terrorizëm dënohen me afër 20 vjet burgim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
7 të akuzuar për terrorizëm dënohen me afër 20 vjet burgim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

7 të akuzuar për terrorizëm dënohen me afër 20 vjet burgim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 291 shikime
 • 291 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

7 të akuzuar për terrorizëm dënohen me afër 20 vjet burgim

Kategoritë


0 komente