Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjykatat nuk trajtuan paditë për dëmet e luftës, kërkohet mendimi i Kushtetueses
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjykatat nuk trajtuan paditë për dëmet e luftës, kërkohet mendimi i Kushtetueses

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjykatat nuk trajtuan paditë për dëmet e luftës, kërkohet mendimi i Kushtetueses

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shoqata profesionale për dëme të shkaktuara nga lufta e fundit në Kosovë, “Ngritja e Zërit”, ka dorëzuar sot një dosje shtesë për të cilën po kërkojnë vlerësimin e Gjykatës më të lartë në vend, asaj Kushtetuese.

Kategoritë


0 komente