Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjykatësit shqiptarë e serbë pas 10 vitesh, sërish bashkë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjykatësit shqiptarë e serbë pas 10 vitesh, sërish bashkë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjykatësit shqiptarë e serbë pas 10 vitesh, sërish bashkë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykatësit shqiptarë e serbë kanë nisur punën sot sërish bashkë pas gati 10 vitesh në Gjykatën Themelore të Mitrovicës, përkatësisht në objektin e ish-Jugobankës në jug, si dhe në objektin ku ka qenë Gjykata në veri të qytetit.

Kategoritë


0 komente