Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjykimin ndaj tij Krasniqi e cilëson “show që i ka konvenuar dikujt”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjykimin ndaj tij Krasniqi e cilëson “show që i ka konvenuar dikujt”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjykimin ndaj tij Krasniqi e cilëson “show që i ka konvenuar dikujt”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 111 shikime
 • 111 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykimin ndaj tij Krasniqi e cilëson “show që i ka konvenuar dikujt”

Kategoritë0 komente