Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gojnovci: Qytetarët, donatorët kryesorë që fëmijët lëmoshkërkues janë në rrugë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gojnovci: Qytetarët, donatorët kryesorë që fëmijët lëmoshkërkues janë në rrugë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gojnovci: Qytetarët, donatorët kryesorë që fëmijët lëmoshkërkues janë në rrugë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Organizata Rinore ‘Akti’ në bashkëpunim me Komunën e Mitrovicës dhe Policinë e Kosovës, si dhe në mbështetje të organizatës gjermane ‘GIZ’, kanë lansuar sot në qytetin e Mitrovicës fushatën kundër dhënies së lemoshës për fëmijët lëmoshkërkues nga ana e qytetarëve.

Kategoritë


0 komente