Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​Grabitja në kryeqytet, një femër lëndohet në kokë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Grabitja në kryeqytet, një femër lëndohet në kokë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Grabitja në kryeqytet, një femër lëndohet në kokë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 63 shikime
 • 63 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë lidhur me grabitjen që ndodhi në rrugën “Bill Klinton’, konkretisht në lokalin “Tel Net”, ku si pasojë një femër ka pësuar lëndime trupore në kokë.

Kategoritë


0 komente