Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Grabitje dhe të shtëna armësh në një bankë në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Grabitje dhe të shtëna armësh në një bankë në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Grabitje dhe të shtëna armësh në një bankë në Prishtinë

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 452 shikime
 • 452 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente