Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Granit Xhaka dhe Leonita në pushime luksoze
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Granit Xhaka dhe Leonita në pushime luksoze

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Granit Xhaka dhe Leonita në pushime luksoze

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 4,734 shikime
 • 4,734 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja ku po i kalojnë pushimet Graniti dhe Leonita

Kategoritë0 komente