Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Granit Xhaka po i shijon pushimet duke kërcyer me muzikë tallava
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Granit Xhaka po i shijon pushimet duke kërcyer me muzikë tallava

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Granit Xhaka po i shijon pushimet duke kërcyer me muzikë tallava

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 562 shikime
 • 562 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Granit Xhaka po i shijon pushimet duke kërcyer me muzikë tallava

Kategoritë0 komente