Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gresa Behluli e kallë me 'xhamadani vija- vija'
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gresa Behluli e kallë me 'xhamadani vija- vija'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gresa Behluli e kallë me 'xhamadani vija- vija'

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,911 shikime
 • 5,911 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gresa Behluli e kallë atmosferen në koncertë me këngën 'xhamadani vija-vija'

Kategoritë


0 komente