Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gruaja e Taulant Xhakës kaq shumë i është gëzuar golit të Granitit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gruaja e Taulant Xhakës kaq shumë i është gëzuar golit të Granitit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gruaja e Taulant Xhakës kaq shumë i është gëzuar golit të Granitit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,932 shikime
 • 2,932 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si është gëzuar golit të Granitit gruaja e Taulantit

Kategoritë


0 komente