Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Grumbullimi i tatimit në pronë në komunat veriore synohet të fillojë tek në vitin e ardhshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Grumbullimi i tatimit në pronë në komunat veriore synohet të fillojë tek në vitin e ardhshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Grumbullimi i tatimit në pronë në komunat veriore synohet të fillojë tek në vitin e ardhshëm

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Grumbullimi i tatimit në pronë në komunat veriore synohet të fillojë tek në vitin e ardhshëm

Kategoritë0 komente