Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hahn në Durrës tregohet i kujdesshëm për çështjen e kufijve të Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hahn në Durrës tregohet i kujdesshëm për çështjen e kufijve të Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hahn në Durrës tregohet i kujdesshëm për çështjen e kufijve të Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 254 shikime
 • 254 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hahn në Durrës tregohet i kujdesshëm për çështjen e kufijve të Kosovës

Kategoritë


0 komente