Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Hajnat e Kosovës

0 shikime

Disa të rinj dikur kanë pasur ëndrra, por tash janë bërë hajna amatera.
Ata dështojnë.
Për t'u bërë hajna profesionistë, ata kyçen në politikë.

Shfaq më shumë

Film komedi

Alternate Text
Për shfaqjen
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat