Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Insajderi.com | Halil Kastrati flet për gjendjen shëndetësore të djalit të tij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Halil Kastrati flet për gjendjen shëndetësore të djalit të tij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Halil Kastrati flet për gjendjen shëndetësore të djalit të tij

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 380 shikime
 • 380 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Halil Kastrati flet për gjendjen shëndetësore të djalit të tij

Humanisti, Halil Kastrati në një intervistë për Insajderin ka folur për gjendjen shëndetësore të djalit të tij, Uvejsit.

Kastrati ka treguar se si sëmundja e djalit të tij, i ka dhënë atij motiv dhe forcë për të vazhduar me misionin e tij human.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente