Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Hamami i Madh në Prishtinë restaurohet brenda vitit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hamami i Madh në Prishtinë restaurohet brenda vitit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hamami i Madh në Prishtinë restaurohet brenda vitit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Komuna e Prishtinës dhe TIKA kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi për restaurimin e Hamamit, ndërsa marrëveshja për restaurimin e Xhamisë së Çarshisë për shkaqe teknike nuk u nënshkruar me Bashkësinë Islame.

Kategoritë


0 komente