Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Hapet ekspozita kushtuar diasporës “Unë jam Shqiptar”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Hapet ekspozita kushtuar diasporës “Unë jam Shqiptar”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Hapet ekspozita kushtuar diasporës “Unë jam Shqiptar”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kuadër të kalendarit të përbashkët kulturor Kosovë-Shqipëri në Muzeun e Kosovës sot është hapur ekspozita “Unë jam Shqiptar”. Ekspozita për tematikë ka emigrimin e shqiptarëve, si dhe përfshin materiale fotografike mbi diasporën shqiptare ndër shekuj.

Kategoritë


0 komente