Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hapet panairi i Artizanatit dhe Trashëgimisë Kulturore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hapet panairi i Artizanatit dhe Trashëgimisë Kulturore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hapet panairi i Artizanatit dhe Trashëgimisë Kulturore

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Panairi i Artizanatit dhe Trashëgimisë Kulturore 2017, është hapur në sheshin “Nënë Tereza”, ku rreth 20 organizata dhe individë nga vendi dhe regjioni po ekspozojnë punimet e tyre unike artizanale të artit aplikativ të punuara në tekstil, dru, gurë, metale.

Kategoritë


0 komente