Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Hapet panairi “Prishtina 2018”, dominojnë bizneset serbe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hapet panairi “Prishtina 2018”, dominojnë bizneset serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hapet panairi “Prishtina 2018”, dominojnë bizneset serbe

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në hapje të panairit ndërkombëtar “Prishtina 2018”, zëvendëskryeministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj tha se kanë për synim ta orientojnë Kosovën prej përmbylljes së shtetndërtimit, drejt ndërtimit të një shoqërie të re dhe me një ekonomi të fort.

Kategoritë


0 komente