Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Hapet shtëpia e dizajnit grafik dhe shtypshkronja “Graphical House”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Hapet shtëpia e dizajnit grafik dhe shtypshkronja “Graphical House”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Hapet shtëpia e dizajnit grafik dhe shtypshkronja “Graphical House”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në kryeqytet sonte është hapur shtëpia më e re e dizajnit grafik, e cila është njëkohësisht edhe shtypshkronjë. “Graphical House” u hap nga Endrit Aliu dhe Amir Breznica, që të dy dizajnerë grafik.

Kategoritë


0 komente