Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Hapja e temës së kufijve nga Thaçi ka ndikuar edhe në procesin e njohjeve”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Hapja e temës së kufijve nga Thaçi ka ndikuar edhe në procesin e njohjeve”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Hapja e temës së kufijve nga Thaçi ka ndikuar edhe në procesin e njohjeve”

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 2,374 shikime
 • 2,374 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon



  0 komente