Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Biblioteka ka pësuar ndryshime nga koha kur kam qenë nxënës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Biblioteka ka pësuar ndryshime nga koha kur kam qenë nxënës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Biblioteka ka pësuar ndryshime nga koha kur kam qenë nxënës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Biblioteka Kombëtare e Kosovës “Pjetër Bogdani” hapi sot edicionin e 16-të të Javës së Bibliotekës në Kosovë, me temën “Arsimimi dhe trajnimi bibliotekar” që do të zgjatë deri më datën 14 prill.

Kategoritë


0 komente