Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj- Brukselit: Nëse s’keni kapacitet lypni ndihmë, ose ne i grahim vetë punëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj- Brukselit: Nëse s’keni kapacitet lypni ndihmë, ose ne i grahim vetë punëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj- Brukselit: Nëse s’keni kapacitet lypni ndihmë, ose ne i grahim vetë punëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, është treguar i ashpër me Brukselin, sa i përket procesit të dialogut në mes të Kosovës dhe Serbisë.

Kategoritë


0 komente