Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Do të doja që kush do që është pa armë të dënohet me 50 euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Do të doja që kush do që është pa armë të dënohet me 50 euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Do të doja që kush do që është pa armë të dënohet me 50 euro

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,420 shikime
 • 1,420 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Do të doja që kush do që është pa armë të dënohet me 50 euro

Kategoritë


0 komente