Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Drejtorët e KEK-ut të mos rrinë te “Llepa Brena”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Drejtorët e KEK-ut të mos rrinë te “Llepa Brena”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Drejtorët e KEK-ut të mos rrinë te “Llepa Brena”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 65 shikime
 • 65 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj, i cili në mbledhjen e Qeverisë foli për gjendjen energjetike të krijuar në vend, u bëri thirrje drejtorëve të KEK-ut të punojnë, e të mos rrinë te objekti që ai e ka quajtur në emër të këngëtares serbe Llepa Brena.

Kategoritë


0 komente