Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Oops - Haradinaj ‘emëron’ zv/ministrat në postet e shefave të tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Oops - Haradinaj ‘emëron’ zv/ministrat në postet e shefave të tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Oops - Haradinaj ‘emëron’ zv/ministrat në postet e shefave të tyre

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 190 shikime
 • 190 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Oops - Haradinaj ‘emëron’ zv/ministrat në postet e shefave të tyre

Kategoritë0 komente