Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Haradinaj: Ende s’kemi pranuar dokument për tërheqjen e njohjes nga Surinami
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Haradinaj: Ende s’kemi pranuar dokument për tërheqjen e njohjes nga Surinami

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Haradinaj: Ende s’kemi pranuar dokument për tërheqjen e njohjes nga Surinami

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova nuk ka pranuar ende ndonjë dokument për tërheqjen e njohjes nga Surinami, ndërsa e pranon se ka një vështirësi në marrëdhënien e krijuar paraprakisht me këtë shtet të Amerikës Jugore.

Kategoritë


0 komente