Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj i ankohet Jasharit: Më mirë me qenë si dëshmorët se kështu si jemi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj i ankohet Jasharit: Më mirë me qenë si dëshmorët se kështu si jemi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj i ankohet Jasharit: Më mirë me qenë si dëshmorët se kështu si jemi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 63 shikime
 • 63 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj mendon se dëshmorët e kombit janë në gjendje më të mirë sesa ai dhe Xhavit Jashari, përfaqësues i shoqatës së familjarëve të dëshmorëve.

Kategoritë


0 komente