Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj i kujton Thaçit se Kushtetuesja deri tash rrëzoi dy president, mund ta bëjë të tretin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj i kujton Thaçit se Kushtetuesja deri tash rrëzoi dy president, mund ta bëjë të tretin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj i kujton Thaçit se Kushtetuesja deri tash rrëzoi dy president, mund ta bëjë të tretin

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 551 shikime
 • 551 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente