Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Kam bërë një lëvizje politike në marrëveshjen me LDK-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Kam bërë një lëvizje politike në marrëveshjen me LDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Kam bërë një lëvizje politike në marrëveshjen me LDK-në

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri Ramush Haradinaj në një konferencë të jashtëzakonshme të mbajtur para pak çastesh, njoftoi se kanë hequr edhe pagesën e fundit që të arrihet një konsensus me Lidhjen Demokratike të Kosovës, për të votuar Ligjin për ratifikimin e marrëveshjes për shënimin e kufirit me Malin e Zi.

Kategoritë


0 komente