Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Kompleksi “Adem Jashari” do ta marr trajtimin e merituar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Kompleksi “Adem Jashari” do ta marr trajtimin e merituar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Kompleksi “Adem Jashari” do ta marr trajtimin e merituar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ditën e ka filluar me homazhe në kompleksin memorial “Adem Jashari” në Prekaz ku bashkë me anëtarët e kabinetit të tij qeveritar kanë vendosur kurora lulesh në varret e Jasharajve.

Kategoritë


0 komente