Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Kosova dhe Maqedonia po tregojnë marrëdhënie të mira ndërfqinjësore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Kosova dhe Maqedonia po tregojnë marrëdhënie të mira ndërfqinjësore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Kosova dhe Maqedonia po tregojnë marrëdhënie të mira ndërfqinjësore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikola Dimitrov.

Kategoritë0 komente