Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Kuvendi mund të anulojë borxhin 53 milionë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Kuvendi mund të anulojë borxhin 53 milionë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Kuvendi mund të anulojë borxhin 53 milionë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dardan Sejdiu, kryetar i PSD-së ka thënë se Qeveria duhet ta publikojë marrëveshjen me Bechtel Enkan dhe tek atëherë të debatohet rreth kësaj teme.

Kategoritë


0 komente