Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Në fillim të vitit që vjen mund të jemi kandidues për statusin kandidat të BE-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Në fillim të vitit që vjen mund të jemi kandidues për statusin kandidat të BE-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Në fillim të vitit që vjen mund të jemi kandidues për statusin kandidat të BE-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Në fund të këtij viti ndodh liberalizimi, në fillim të vitit të ardhshëm mund të aplikojmë për statusin kandidat të BE-së

Kategoritë


0 komente