Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj në KEK, thotë se praktikat e deritanishme të punës duhet të marrin fund

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në ditën e dytë të punës, kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar KEK-un, ku kanë diskutuar për gjendjen atje dhe për gjetjen e një zgjidhje të banorëve të fshatit Shipitullë.

Kategoritë0 komente