Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj: Nëse Veseli e Limaj mendojnë se unë s’duhet të jem kryeministër le të bëjnë mocion
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Nëse Veseli e Limaj mendojnë se unë s’duhet të jem kryeministër le të bëjnë mocion

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Nëse Veseli e Limaj mendojnë se unë s’duhet të jem kryeministër le të bëjnë mocion

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 458 shikime
 • 458 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente