Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Pagat me rritje do të merren prej dhjetorit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Pagat me rritje do të merren prej dhjetorit

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Pagat me rritje do të merren prej dhjetorit

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 755 shikime
 • 755 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Pagat me rritje do të merren prej dhjetorit

Kategoritë0 komente