Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj për gjuajtjen me armë të zv/km Gashit: S’është kiamet, gjuaj edhe unë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj për gjuajtjen me armë të zv/km Gashit: S’është kiamet, gjuaj edhe unë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj për gjuajtjen me armë të zv/km Gashit: S’është kiamet, gjuaj edhe unë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,496 shikime
 • 1,496 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj për gjuajtjen me armë të zv/km Gashit: S’është kiamet, gjuaj edhe unë

Kategoritë0 komente