Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj për Specialen: Nuk i japim llogari ambasadorëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj për Specialen: Nuk i japim llogari ambasadorëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj për Specialen: Nuk i japim llogari ambasadorëve

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 63 shikime
 • 63 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaroi sot se Qeveria e Kosovës nuk i jep llogari ambasadorëve për vendimet që merr, dhe se lënda për Gjykatën Speciale do të procedohet brenda afatit kohor.

Kategoritë


0 komente