Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj për Zonën Ekonomike Amerikane: Të mos bëjmë veprime të improvizuara
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj për Zonën Ekonomike Amerikane: Të mos bëjmë veprime të improvizuara

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj për Zonën Ekonomike Amerikane: Të mos bëjmë veprime të improvizuara

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ramush Haradinaj, ka kërkuar angazhim dhe seriozitet nga anëtarët e kabinetit qeveritar që kanë obligime për përgatitjen e shpalljes së Zonës së lirë ekonomike amerikane, në mënyrë që kjo të përfundojë në kohë

Kategoritë


0 komente