Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj përsërit: Korrigjimi i kufijve thirrje për luftë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj përsërit: Korrigjimi i kufijve thirrje për luftë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj përsërit: Korrigjimi i kufijve thirrje për luftë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 627 shikime
 • 627 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj përsërit: Korrigjimi i kufijve thirrje për luftë

Kategoritë0 komente