Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj: Policia dhe ushtria nuk luajnë rol, këtu na ruajnë varret
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Policia dhe ushtria nuk luajnë rol, këtu na ruajnë varret

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Policia dhe ushtria nuk luajnë rol, këtu na ruajnë varret

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndryshe nga përvjetorët e tjerë, tubimi i sotëm në nderim të 376 martirëve të rënë në Mejë, u përcjellë edhe nga një numër i shtuar i policëve të Kosovës, përfshirë edhe ata të njësisë speciale.

Kategoritë


0 komente