Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj premton përmirësimin e gjendjes në shëndetësi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj premton përmirësimin e gjendjes në shëndetësi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj premton përmirësimin e gjendjes në shëndetësi

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, vizitën e parë si kryeministër e realizoi në QKUK gjatë orëve të mbrëmjes, ku ishte i shoqëruar nga zv. kryeministri Bexhet Pacolli dhe ministri i Shëndetësisë, Uran Ismajli, u pritën nga drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës, Curr Gjoci.

Kategoritë


0 komente