Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj prezanton komunikimin mes Lutfi Zharkut dhe Bechtel & Enkas për 53-milionëshin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj prezanton komunikimin mes Lutfi Zharkut dhe Bechtel & Enkas për 53-milionëshin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj prezanton komunikimin mes Lutfi Zharkut dhe Bechtel & Enkas për 53-milionëshin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 357 shikime
 • 357 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj prezanton komunikimin mes Lutfi Zharkut dhe Bechtel & Enkas për 53-milionëshin

Kategoritë


0 komente