Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Pushimin në Zvicër e kam paguar vetë dhe ka kushtuar 7 mijë euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Pushimin në Zvicër e kam paguar vetë dhe ka kushtuar 7 mijë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Pushimin në Zvicër e kam paguar vetë dhe ka kushtuar 7 mijë euro

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 301 shikime
 • 301 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Pushimin në Zvicër e kam paguar vetë dhe ka kushtuar 7 mijë euro

Kategoritë0 komente