Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Haradinaj: S’do të tolerojmë që fëmijëve t'u ofrohet drogë nëpër shkolla
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: S’do të tolerojmë që fëmijëve t'u ofrohet drogë nëpër shkolla

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: S’do të tolerojmë që fëmijëve t'u ofrohet drogë nëpër shkolla

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeministri i Kosovës, Ramush Hardinaj , tha se nuk do të tolerohet që trafikantë të ndryshëm, të kenë mundësi të plasojnë drogë të fëmijët e moshës minore dhe tu ofrohet fëmijëve drogë nëpër shkolla.

Kategoritë


0 komente